قوانین و مقررات

همه‌ی کاربرانی که قصد ثبت‌نام  در سایت فودز را دارند باید کلیه‌ی بند‌های این توافق‌نامه را مطالعه کنند. عضویت در سایت به مفهوم اطلاع و پذیرفتن کلیه شرایط فودز می‌باشد.

1- ثبت‌نام در سایت به معنی پذیرش این ضوابط و مقررات است.

2- افراد، مسئول حفاظت از شناسه و رمز عبور خود می‌باشند و در صورتی که شناسه و رمز عبور خود را در اختیار شخص دیگری بگذارند مسئولیت ناشی از این عمل به عهده‌ی آن‌ها است.

3- تمامی کاربران می بایست به هنگام ثبت نام در سایت، کلمات مناسبی به عنوان نام کاربری خود انتخاب نمایند. استفاده از نام های سیاسی نیز ممنوع می باشد.

4-از ساخت بیش از یک شناسه کاربری در سایت جداً خودداری فرمایید.

5- اگرچه ما برای ارایه‌ي خدمات مطلوب و با کیفیت بالا در سایت تمام تلاش خود را به کار می‌بریم، با این‌حال ممکن است در دوره‌هایی برخی مشکلات فنی و موارد خارج از کنترل ما وقفه‌ای در به‌روزرسانی و ارایه‌ی خدمات سایت ایجاد کند. لذا در صورت بروز این مشکلات به طور موقت از ارایه‌ی سرویس معذور خواهیم بود.

6- فودز از یک تیم کارآزموده‌ي فناوری اطلاعات برای ارایه‌‌ی خدمات خود بهره می‌گیرد، با این حال امکان بروز اختلال در اینترنت همیشه وجود دارد. بدیهی است فودز برای حل مشکلات احتمالی مربوط به خود تمام تلاش خود را می‌کند اما در مورد مشکلات خارج از کنترل مسئولیتی ندارد.

7-از ارسال مطالب سیاسی و همچنین توهین به قشر یا فردی خاص خودداری کنید.

8-لازم به ذکراست کاربران هنگام ثبت نام در سایت علاوه بر این مقررات، اعلام می کنند که قانون جرایم رایانه ای کشور را نیز پذیرفته اند.